Asystory

Asystor stomatologiczny to wsparcie w codziennej pracy lekarza dentysty.  Dzięki połączeniu szkła, aluminium, tworzywa sztucznego i płyty meblowej jest to mebel niezwykle wytrzymały, atrakcyjny wizualnie i niezwykle użyteczny. Zastosowanie blatów szklanych gwarantuje sterylność i bardzo łatwą dezynfekcję powierzchni pracy. Specjalne zabezpieczenie brzegów wykonane z profili aluminiowych zapobiega spadnięciu narzędzi z płaskiej powierzchni blatu w trakcie użytkowania asystora stomatologicznego. O porządek i szybkie znalezienie potrzebnych materiałów dba wkładka narzędziowa.

Część modeli (AM3 i AM4) posiada regulowaną wysokość co dodatkowo podnosi komfort pracy z asystorem.

Modele asystorów stomatologicznych AM1-AM7 zostały wpisane przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych do rejestru wyrobów medycznych. Jest to najlepsze świadectwo ich jakości i użyteczności.

Wszystkie asystory stomatologiczne dostępne w ofercie posiadają dwuletnią gwarancję oraz niezbędne atesty higieniczne.

W ofercie firmy Sukces znajdują się także asystory endodontyczne oraz asystory implantologiczne.

Poniżej prezentujemy meble medyczne dostępne w ofercie firmy Sukces

Asystor stomatologiczny AM1

Cechą charakterystyczną asystora stomatologicznego AM1 są cztery nóżki na, których osadzona jest skrzynia z szufladami.Trzy szuflady na narzędzia i materiały z funkcją samodomykania oraz szklany blat zapewniają pełny komfort użytkowania.

Model ten został zaklasyfikowany jako Wyrób Medyczny. Do każdego asystora Mini Nakładka na blat oraz jedna wkładka z tworzywa do szuflady GRATIS!

Asystor stomatologiczny AM2

Model ten zaopatrzony jest w półkę pod skrzynią z szufladami umożliwiającą przechowywanie podręcznych materiałów.

Model ten został zaklasyfikowany jako Wyrób Medyczny. Do każdego asystora Mini nakładka na blat oraz jedna wkładka z tworzywa do szuflady GRATIS!

Asystor stomatologiczny AM3

Najczęściej wybierany model przez stomatologów w Polsce! Dzięki osadzeniu skrzyni na pneumatycznym podnośniku asystor ten posiada regulacje wysokości dzięki, której każdy stomatolog może dopasować wysokość powierzchni roboczej pod swoje własne indywidualne potrzeby.

Model ten został zaklasyfikowany jako Wyrób Medyczny. Do każdego asystora Nakładka Mini na blat oraz wkładka z tworzywa do szuflady GRATIS!

Asystor stomatologiczny AM4

Kolejny model posiadający regulacje wysokości dzięki osadzeniu skrzyni na pneumatycznym podnośniku. Model ten wyposażony jest w cztery szuflady typu metabox z funkcją samodomykania.

Model ten został zaklasyfikowany jako Wyrób Medyczny. Do każdego asystora Mini Nakładka na blat oraz jedna wkładka z tworzywa do szuflady GRATIS!

Asystor stomatologiczny AM5

Pierwszy z modeli pełnych skrzyniowych. Zaopatrzony w cztery głębokie szuflady z funkcją samodomykania, szklany blat oraz niebrudzące gumowe kółka z hamulcem

Model ten został zaklasyfikowany jako Wyrób Medyczny. Do każdego asystora Mini Nakładka na blat oraz jedna wkładka z tworzywa do szuflady GRATIS!

Asystor stomatologiczny AM6

Model ten posiada pięć pojemnych szuflad z funkcją samodomykania, szklany blat oraz niebrudzące gumowe kółka z hamulcem.

Model ten został zaklasyfikowany jako Wyrób Medyczny.Do każdego asystora Mini Nakładka na blat oraz wkładka z tworzywa do szuflad GRATIS!

Asystor stomatologiczny AM7

Model ten posiada sześć szuflad z funkcją samodomykania, szklany blat oraz niebrudzące gumowe kółka z hamulcem.

Model ten został zaklasyfikowany jako Wyrób Medyczny.Do każdego asystora Mini Nakładka na blat oraz wkładka z tworzywa do szuflad GRATIS!

Asystor stomatologiczny AM8

NOWOŚĆ! Duży, pojemny a zarazem ergonomiczny Asystor Stomatologiczny.

Asystor stomatologiczny AM9

Asystor stomatologiczny z powiększoną przestrzenią roboczą blatu z dodatkową nadstawką.

Endo-Asystor Stomatologiczny

Endo-asystor AME1 zaprojektowany specjalnie do pracy z nowoczesnymi urządzeniami endodontycznymi

Skontaktuj się z nami
606 304 753

Zadzwoń do nas - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, doradzimy i zaproponujemy najlepsze rozwiązania dla Ciebie!
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00. 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.